Pastillerle boğazınıza ilk yardım!

Kışa girerken peşinizi bırakmayan boğaz ağrılarına pratik, aromalı, çift anti bakteriyel özelliği bulunan pastillerle boğazınıza ilk yardımı yapın.

Hava sıcaklıklarının ani biçimde yükselip, alçaldığı kış aylarında boğaz ağrısı şikâyetleriyle karşı karşıya kalmanız mümkün. Mevsim geçişlerinde ciddi oranda artan boğaz enfeksiyonlarını ani hava değişimi tetikliyor. Boğazınızı rahatlatmak, ağrınızı gidermek ve ferahlık hissetmek için antibakteriyel etken madde içeren boğaz pastillerinden yararlanabilirsiniz. Boğazınızdaki tahrişin ve ağrının giderilmesine yardımcı olacak boğaz pastillerinin ballı-limonlu, C vitaminli portakal aromalı, mentollü çeşitleri bulunuyor. Diyabetliler ve Formuna dikkat edenler için özel olarak geliştirilmiş şekersiz çilek aromalı boğaz pastillerini artık eczanelerde bulmak mümkün. Üstelik boğaz pastilleri gün boyu çantanızda kolaylıkla taşımak için de pratik.

‘Boğaz enfeksiyonları mevsim değişikliklerinde artış gösteriyor’
“Vücut ısısındaki ani düşüşler, üst solunun yollarına giden damarların daralmasına neden olur. Buna bağlı olarak bu bölgeye kan yoluyla gelen besin desteği ve bağışıklık sistemi hücreleri azalır. Bu durum virüslerin çoğalmasına neden olur, enfeksiyonlar ortaya çıkar” . Yeni başlayan boğaz enfeksiyonlarında, antibakteriel ve antiseptik özellikleri bulunan pastillerin enfeksiyonu engellediğini kanıtlanmıştır.

Katagoriler: Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir